Wynajem osuszaczy powietrza Warszawa

Wynajem osuszaczy w województwie mazowieckim

Osuszacze powietrza oferowane na wynajem w naszej wypożyczalni stanowią idealny wybór do każdego pomieszczenia, w którym pojawił się problem zbyt wysokiego poziomu wilgoci. Z ich zalet mogą skorzystać wszyscy Klienci z Warszawy, a także pozostałych miejscowości w województwie mazowieckim, zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i przedsiębiorstwach albo instytucjach publicznych. Nadmierna wilgotność bywa bowiem bardzo uciążliwa podczas domowego relaksu, ale też np. pracy biurowej, wpływając negatywnie na wydajność.

Działanie osuszaczy kondensacyjnych

Najpopularniejszym typem osuszaczy, których wynajem proponujemy, są modele kondensacyjne. Ich działanie polega na zasysaniu powietrza do wnętrza urządzenia, gdzie para wodna zostaje skroplona i zgromadzona w specjalnym zbiorniku. Następnie osuszacz oddaje oczyszczone z nadmiaru wilgoci powietrze z powrotem do pomieszczenia, zapewniając komfort, a jednocześnie chroniąc przed dolegliwościami zdrowotnymi czy niszczeniem tynków.

Wypożyczalnia wysokowydajnych osuszaczy powietrza

Doskonale wiemy, jakie konsekwencje mogą wynikać ze zbyt wysokiego poziomu wilgoci w pomieszczeniu, dlatego w naszej wypożyczalni oferujemy wynajem wysokiej jakości osuszaczy na terenie województwa mazowieckiego. Urządzenia dostępne w firmie Dry System to niezawodny sprzęt pozwalający szybko, a przede wszystkim skutecznie pozbyć się nadmiernie wilgotnego powietrza. Nasze osuszacze na wynajem świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o kubaturze od 80 do 360 m³.

Użytkowanie osuszaczy na wynajem w Warszawie i okolicach

Urządzenia od Dry System pozwalają na efektywne osuszanie powietrza, ale istotne pozostaje ich odpowiednie użytkowanie. Osuszacze z naszej wypożyczalni powinny być umieszczane na środku zamkniętego pomieszczenia, z dala od źródeł ciepła. Należy również zadbać o to, by wlot ani wylot powietrza nie były zasłonięte, a temperatura we wnętrzu mieściła się w granicach 5-35 stopni Celsjusza. Wówczas można liczyć na doskonałą wydajność działania osuszacza na wynajem. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Warszawy i okolic!

Model
Nazwa
Przepływ powietrza

Czas trwaniaCena nettoCena brutto
do 10 dni25 zł ⁄ doba30,75 zł ⁄ doba
od 11 dnia20 zł ⁄ doba24,60 zł ⁄ doba

Czas trwaniaCena nettoCena brutto
do 10 dni35 zł ⁄ doba43,05 zł ⁄ doba
od 11 dnia29 zł ⁄ doba35.67 zł ⁄ doba

Czas trwaniaCena nettoCena brutto
do 10 dni35 zł ⁄ doba43,05 zł ⁄ doba
od 11 dnia29 zł ⁄ doba35.67 zł ⁄ doba

Czas trwaniaCena nettoCena brutto
do 10 dni53 zł ⁄ doba65,19 zł ⁄ doba
od 11 dnia45 zł ⁄ doba55,35 zł ⁄ doba

Czas trwaniaCena nettoCena brutto
do 10 dni53 zł ⁄ doba65,19 zł ⁄ doba
od 11 dnia45 zł ⁄ doba55,35 zł ⁄ doba
Czas trwaniaCena nettoCena brutto
do 10 dni35 zł ⁄ doba43,05 zł ⁄ doba
od 11 dnia29 zł ⁄ doba35.67 zł ⁄ doba
Czas trwaniaCena nettoCena brutto
do 10 dni45,00 zł ⁄ doba55,35 zł ⁄ doba
od 11 dnia40,00 zł ⁄ doba49,20 zł ⁄ doba

Wynajem osuszaczy powietrza Warszawa

Gdy wilgoć w budynku jest problemem, ratunkiem są profesjonalne urządzenia do osuszania! Osuszacze to najlepszy sposób na szybkie pozbycie się nadmiernej wilgoci powstającej nie tylko po zalaniu czy powodzi, ale również podczas remontów i prac wykończeniowych. Jeśli szukasz wysokiej klasy urządzeń na wynajem, dzięki którym w krótkim czasie usuniesz wilgoć powodującą często powstawanie wykwitów pleśni i pojawienie się nieprzyjemnego, stęchłego zapachu – skorzystaj z naszych usług!

Atrakcyjny wynajem urządzeń do osuszania dla Klientów z Warszawy i nie tylko

Do najczęstszych przyczyn pojawienia się nadmiernej wilgoci w budynkach należy:

– przenikanie wody przez drobne szczeliny wewnątrz ścian i zbieranie się wilgoci z zewnątrz,

– zalania i powodzie,

– nieprawidłowa konstrukcja fundamentów,

– przeciekanie sieci wodnej (stare, nieszczelne rury itp.)

– brak odpowiedniej wentylacji pomieszczeń.

Zlikwiduj zawilgocenie dzięki osuszaczom powietrza, które oferujemy na wynajem

Nadmierna wilgoć utrzymująca się przez dłuższy czas w pomieszczeniach źle wpływa na stan techniczny budynku, powodując niszczenie się tynków czy elementów drewnianych. Takie warunki są idealne do rozwoju zagrażających zdrowiu grzybów pleśniowych. Obecność zarodników pleśni w powietrzu zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwory oraz doprowadza do problemów z oddychaniem – jest to szczególnie niebezpieczne dla dzieci i osób starszych lub chorych, dlatego usunięcie problemu i szybkie osuszenie mieszkania jest bardzo ważne.

Wilgoć w pomieszczeniach pojawia się również przy wykonywaniu różnego rodzaju prac remontowych i wykończeniowych – szczególnie przy malowaniu ścian lub wylewaniu posadzek pod parkiet czy okładziny. Dzięki naszym osuszaczom, nagrzewnicom i wentylatorom możliwe jest szybkie usunięcie nadmiaru wilgoci.

Oferujemy tanie wypożyczenie osuszaczy na terenie Warszawy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą osuszaczy powietrza na wynajem? Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Serdecznie zapraszamy!

Wynajem funkcjonalnych osuszaczy dla Klientów z Warszawy oraz okolic

W naszej wypożyczalni osuszaczy powietrza zadbaliśmy o to, by dostępne urządzenia cechowały się nie tylko skutecznym, niezawodnym działaniem, ale również licznymi funkcjonalnościami ułatwiającymi użytkowanie. Zależnie od modelu sprzęt od Dry System dysponuje więc między innymi automatycznym odmrażaniem podczas pracy w niskich temperaturach, opcją wyprowadzania skroplin na zewnątrz lub możliwością podłączenia węża do ich odprowadzania czy też wbudowanym higrostatem. Ponadto część osuszaczy na wynajem dla Klientów z Warszawy oraz pobliskich miejscowości posiada wygodny uchwyt i koła do łatwego transportowania pomiędzy pomieszczeniami; solidna konstrukcja gwarantuje zaś znakomitą trwałość.

Wypożyczalnia osuszaczy powietrza — doskonała jakość i atrakcyjna cena

Doskonale wiemy, że korzystanie z osuszacza powietrza na przykład podczas prac remontowych lub budowlanych albo po poważnej awarii instalacji wodociągowej nie jest jednorazowym zabiegiem. Z tego powodu w naszej wypożyczalni zapewniamy przystępne ceny wynajmu urządzeń w Warszawie oraz okolicach, a jeśli okres użytkowania sprzętu przekroczy 11 dni, każdy Klient może liczyć na niższe koszty usługi. Nie musisz zatem spieszyć się z osuszaniem pomieszczenia w swoim domu lub firmie w obawie przed wysoką opłatą za wynajęcie osuszacza — skontaktuj się z nami już dziś i poznaj więcej szczegółów współpracy!