Osuszanie budynków po zalaniu – Warszawa

Uszkodzenia instalacji c.o. lub wzmożone opady nierzadko prowadzić mogą do zalewania mieszkań, domów czy też innych obiektów. Po usunięciu przyczyny usterki i naprawieniu widocznych szkód wyrządzonych przez wodę wydawać się może, że problem został zażegnany. Nic bardziej mylnego, ponieważ woda mogła jednak dostać się do warstw izolacyjnych pod posadzką, czego nie widać gołym okiem. Warto wiedzieć, że stamtąd wilgoć samoistnie nie wyparuje, z tego powodu tak ważną kwestią jest natychmiastowe osuszanie domów oraz innych budynków po zalaniu. Zignorowanie odpowiedniego postępowania, może prowadzić do szkodliwych skutków – jeżeli pozostawimy taki stan rzeczy, dojdzie do powstania pleśni, co z pewnością negatywnie odbije się na zdrowiu. Szukasz fachowców od suszenia mieszkań z Warszawy? Postaw na specjalistów Dry System!

Co zrobić po zalaniu ścian lub pomieszczeń?

osuszanie budynków po zalaniu
Zadzwoń do nas pod nr 796 999 046
osuszanie budynków po zalaniu
W ciągu 24h wykonamy pomiar i sprawdzimy, czy woda dostała się pod posadzkę.
osuszanie budynków po zalaniu
Następnie oszacujemy skalę zalania oraz sporządzimy protokół wraz z wyceną, po której zaakceptowaniu przystąpimy do działań, które mają na celu osuszanie pomieszczeń budynków po zalaniu

Dry System – profesjonalne suszenie mieszkań w Warszawie

Dostarczamy i instalujemy specjalistyczne urządzenia, których zadaniem jest kompleksowe osuszanie pomieszczeń. W zależności od skali zniszczeń prace mogą obejmować nie tylko osuszanie podłóg po zalaniu, ale również ścian. W codziennej pracy korzystamy z różnych rodzajów urządzeń, a także skutecznych metod uwarunkowanych wieloma czynnikami, takimi jak wielkość pomieszczeń, konstrukcja stropu, temperatura itp. Chcielibyśmy też zaznaczyć, że na osuszanie ma wpływ m.in. grubość samych ścian czy podłóg. Skontaktuj się ze specjalistami Dry System z Warszawy już dziś – z przyjemnością zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb!

Kompleksowe osuszanie domów po zalaniu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że odpowiednio wykonane osuszanie budynków przy pomocy profesjonalnych urządzeń, zapewni nie tylko wysoką efektywność, lecz również optymalne tempo usuwania wilgoci. Naszym Klientom proponujemy pełne wsparcie w likwidacji szkód po zalaniu, ponieważ chcemy uniknąć narażania zdrowia poprzez rozwój pleśni czy grzybów. Co ważne, wykorzystywane przez nas urządzenia do suszenia mieszkań po zalaniu nie naruszają ani w żadnym stopniu nie uszkadzają struktur budynku. Nie musisz się zatem obawiać niepożądanych efektów podejmowanych przez nas działań.

Specjalistyczne osuszanie ścian po zalaniu w Warszawie – tylko z fachowcami Dry System!

Twój budynek uległ zalaniu wskutek awarii instalacji c.o. lub intensywnych opadów? Spieszymy ze skutecznym rozwiązaniem na bieżące problemy! Oferujemy profesjonalne wsparcie w gruntownym suszeniu mieszkań, które obejmuje cały szereg fachowych działań minimalizujących skutki zalania. Każdorazowo po zrealizowanej usłudze polecamy również ozonowanie pomieszczeń, a jeżeli doszło do powstania pleśni – także odgrzybianie. Zapraszamy do współpracy!