Wynajem nagrzewnic Warszawa

Wynajem nagrzewnic to usługa, z której najczęściej korzystamy w okresie jesienno-zimowym. Aczkolwiek również wiosną zaskakują nas czasami niskie temperatury, co utrudnia, a czasami wstrzymuje wszelkiego rodzaju inwestycje. Ale nie tylko – zastosowanie nagrzewnic często okazuje się niezbędne w nieogrzewanych halach, warsztatach, kościołach, magazynach.

Podczas procesów osuszania, w czym specjalizuje się nasza firma, nagrzewnice zwiększają wydajność urządzeń osuszających. Są niezastąpione podczas imprez plenerowych, lub na planach zdjęciowych. Każda sytuacja wymaga indywidualnej analizy. Aby dobrać odpowiednie urządzenie musimy wziąć pod uwagę powierzchnię pomieszczenia, jego izolację, przeznaczenie oraz temperaturę, jaką chcemy osiągnąć. W tym zakresie mogą Państwo liczyć na pomoc naszych pracowników. Sprzedaż oraz wynajem nagrzewnic w Warszawie prowadzimy przy ul. Bartyckiej 175 paw. 5H.

Nagrzewnica do osuszania tynków — Warszawa

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej — nagrzewnice to urządzenia zwiększające skuteczność maszyn do osuszania tynków. Dzięki nim powietrze krąży znacznie wydajniej i jest z niego usuwany nadmiar wilgoci. Przydają się zwłaszcza podczas remontów — wygładzania ścian, malowania, ale również w sytuacjach awaryjnych, np. po zalaniu piwnic czy innych położonych nisko pomieszczeń. W naszej firmie oferujemy wynajem nagrzewnic sprawdzonych producentów, dzięki czemu mogą mieć Państwo gwarancję najlepszych efektów. Profesjonalne maszyny w mig uporają się z wilgocią, przywracając jej odpowiedni poziom w powietrzu.

Nagrzewnice olejowe i gazowe — zadbaj o ciepło w pomieszczeniach, których nie możesz ogrzać w tradycyjny sposób

Nie wszędzie można zamontować kaloryfer lub postawić piecyk. Są jednak miejsca, gdzie dodatkowa porcja ciepła na pewno się przyda. Hale namiotowe, magazyny, fabryki, ale też namioty targowe, sklepy wymagają dogrzania zwłaszcza jesienią, zimą lub wczesną wiosną. Z dostępnymi w naszej ofercie nagrzewnicami gazowymi i olejowymi mogą Państwo zadbać o komfort termiczny swoich pracowników lub klientów. Polecamy wydajne urządzenia na wynajem w atrakcyjnych cenach już od kilkunastu złotych za dobę.

Profesjonalne nagrzewnice powietrza: Warszawa i okolice

Naszą ofertę kierujemy do firm oraz osób prywatnych z Warszawy i miejscowości jej pobliżu. Polecamy nagrzewnice różnego rodzaju: gazowe, olejowe, stacjonarne i typu Airbus. Mamy także nowoczesne, energooszczędne i bezpieczne dla użytkownika promienniki podczerwieni. Ponadto służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru dostępnych w wypożyczalni nagrzewnic. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dopasować wielkość, rodzaj czy wydajność urządzenia do potrzeb, czy oczekiwań.

Wypożyczalnia nagrzewnic Dry System to miejsce, w którym znajdą Państwo nagrzewnice na różne okazje. W przypadku pytań — serdecznie zachęcamy do kontaktu. Na pewno pomożemy!

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin, które najlepiej sprawdzają się na otwartych, lub dobrze wentylowanych powierzchniach, takich jak magazyny, place budowy,
  • Nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin, służące do natychmiastowego wytwarzania dużej ilości w 100% czystego, suchego powietrza pozbawionego spalin; idealne do słabo wentylowanych pomieszczeń jak sklepy czy namioty targowe,
  • Nagrzewnice elektryczne nadmuchowe, doskonałe w przypadkach ogrzewania awaryjnego,
  • Nagrzewnice gazowe (propan butan), efektywne i wysoce opłacalne.

A także nagrzewnice typu Airbus, nagrzewnice stacjonarne oraz promienniki podczerwieni.

Zapraszamy

Model

Zdjęcie

Nazwa

Moc kW

nagrzewnica-b35-lista

Nagrzewnica MASTER B35 CED (profesjonalna)

10

nagrzewnica-b70-lista

Nagrzewnica MASTER B70 CED (profesjonalna)

20

Czas trwaniaCena
do 10 dni33 zł ⁄ doba
11 do 30 dni24 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni19 zł ⁄ doba
Kaucja1000 zł
nagrzewnica-b100-lista

Nagrzewnica MASTER B100 CED (profesjonalna)

29

Czas trwaniaCena
do 10 dni35 zł ⁄ doba
11 do 30 dni29 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni25 zł ⁄ doba
Kaucja1500 zł
nagrzewnica-b150-lista

Nagrzewnica MASTER B150 CED (profesjonalna)

44

Czas trwaniaCena
do 10 dni45 zł ⁄ doba
11 do 30 dni35 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni29 zł ⁄ doba
Kaucja2000 zł
nagrzewnica-b2-lista

Nagrzewnica MASTER B2 EPB (profesjonalna)

1/2

Czas trwaniaCena
do 10 dni26 zł ⁄ doba
11 do 30 dni21 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni17 zł ⁄ doba
Kaucja500 zł
nagrzewnica-b3-3-lista

Nagrzewnica MASTER B3,3 EPB (profesjonalna)

1,65/3,3

Czas trwaniaCena
do 10 dni26 zł ⁄ doba
11 do 30 dni21 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni17 zł ⁄ doba
Kaucja500 zł
nagrzewnica-b9-lista

Nagrzewnica MASTER B9 EPB (profesjonalna)

4,5/9

Czas trwaniaCena
do 10 dni40 zł ⁄ doba
11 do 30 dni30 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni29 zł ⁄ doba
Kaucja500 zł
nagrzewnica-b15-lista

Nagrzewnica MASTER B15 EPB (profesjonalna)

7,5/15

Czas trwaniaCena
do 10 dni40 zł ⁄ doba
11 do 30 dni30 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni29 zł ⁄ doba
Kaucja500 zł
nagrzewnica-b22-lista

Nagrzewnica MASTER B22 EPB (profesjonalna)

11/22

Czas trwaniaCena
do 10 dni40 zł ⁄ doba
11 do 30 dni30 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni29 zł ⁄ doba
Kaucja1000 zł
nagrzewnica-blp17m-lista

Nagrzewnica MASTER BLP17 M (profesjonalna)

10 do 16

Czas trwaniaCena
do 10 dni29 zł ⁄ doba
11 do 30 dni23 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni17 zł ⁄ doba
Kaucja400 zł
nagrzewnica-blp33m-lista

Nagrzewnica MASTER BLP33 M (profesjonalna)

18 do 33

Czas trwaniaCena
do 10 dni39 zł ⁄ doba
11 do 30 dni30 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni23 zł ⁄ doba
Kaucja600 zł
nagrzewnica-blp53m-lista

Nagrzewnica MASTER BLP53 M (profesjonalna)

36 do 53

Czas trwaniaCena
do 10 dni??? zł ⁄ doba
11 do 30 dni??? zł ⁄ doba
powyżej 30 dni??? zł ⁄ doba
Kaucja??? zł
nagrzewnica-blp73m-lista

Nagrzewnica MASTER BLP73 M (profesjonalna)

49 do 73

Czas trwaniaCena
do 10 dni50 zł ⁄ doba
11 do 30 dni38 zł ⁄ doba
powyżej 30 dni29 zł ⁄ doba
Kaucja600 zł

Nagrzewnice: Warszawa i okolice

Czasy, kiedy w nieogrzewanych pomieszczeniach nie dało się spędzić zimą zbyt wiele czasu już dawno odeszły do lamusa. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, jakimi są nagrzewnice, z powodzeniem można dogrzać nawet dużą halę magazynową, sklep czy kościół. To idealne rozwiązanie dla osób organizujących masowe imprezy oraz inne wydarzenia. W naszej firmie prowadzimy profesjonalny wynajem nagrzewnic różnego typu, jak również ich sprzedaż. W zależności od potrzeb pomożemy Państwu wybrać urządzenia, dzięki którym osiągniecie odpowiedni poziom nagrzania wybranej przestrzeni. Z nami bez problemu przeprowadzicie także remont, gdyż nagrzewnice wspomagają proces schnięcia tynków i farb.

Profesjonalna nagrzewnica z wynajmem nawet powyżej miesiąca

Doskonale wiemy, że każda sytuacja jest inna. Dlatego też oferujemy wynajem nagrzewnic na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego na okres do 10 dni, od 11 do 30 oraz powyżej 30. Im dłużej trwa wypożyczenie, tym cena za dzień jest niższa. To korzystne rozwiązanie dla osób, które muszą np. osuszyć duże pomieszczenie po zalaniu lub robią duży remont.

Wynajem nagrzewnic: mazowieckie

Polecamy nagrzewnice — wydajne, ekonomiczne urządzenia gazowe lub olejowe. Do skorzystania z oferty zachęcamy Klientów z całego województwa mazowieckiego. Czasem wystarczy jedna nagrzewnica, w innym wypadku należy postawić kilka modeli. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, która nagrzewnica najlepiej sprawdzi się w przypadku Waszego problemu — zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w ich wyborze.

Czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje nagrzewnic?

W naszej wypożyczalni dostępne są nagrzewnice, które podzielić można na cztery grupy. Czym różnią się poszczególne typy i jakie mają zastosowanie:

  • nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin — działają na bazie oleju, nie mają jednak systemu odprowadzania spalin, dzięki czemu są bezpieczne do użytku wewnątrz budynku. Nagrzewnice te zazwyczaj są przenośne i mogą być wykorzystywane do pracy w najróżniejszych pomieszczeniach,
  • nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin — również działają na bazie oleju, jednak wyposażone są w system odprowadzania spalin na zewnątrz budynku. Dzięki temu są one bezpieczne do użytku wewnątrz pomieszczeń,
  • nagrzewnice elektryczne nadmuchowe — działają na bazie energii elektrycznej. Są one zazwyczaj przenośne i mogą być używane w różnych pomieszczeniach. Nagrzewnice te pracują na zasadzie nadmuchu powietrza, które jest podgrzewane przez element grzejny;
  • nagrzewnice gazowe — działają na bazie gazu, a dokładnie mieszaniny propanu z butanem. Zazwyczaj stosuje się je do ogrzewania dużych pomieszczeń lub całych budynków. Nagrzewnice te wyposażone są w system odprowadzania spalin na zewnątrz budynku.

Nagrzewnice powietrza: Warszawa

Zastanawiają się Państwo, która nagrzewnicaolejowa, gazowa lub inna — najlepiej sprawdzi się do wykonania zaplanowanych prac na terenie Warszawy? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią. Na podstawie informacji o oczekiwaniach i potrzebach zaproponujemy urządzenie na wynajem najlepiej na nie odpowiadające.