Pomiary wilgotności ścian i podłóg

 

Remont lub prace wykończeniowe?

Nie zapomnij o właściwym przygotowaniu, między innymi o sprawdzeniu poziomu wilgotności w remontowanym pomieszczeniu. Aby to sprawdzić, należy wykonać pomiary wilgotności. Nałożenie tynku, farby czy montaż podłogi są możliwe dopiero, gdy mamy pewność, że wilgotność podłoża jest odpowiednia. Pomiary wilgotności są niezwykle istotne przed montażem parkietu lub każdej innej posadzki drewnopochodnej. W takim przypadku maksymalna dopuszczalna wilgotność posadzki cementowej to 1,8%, zaś anhydrytowej 0,5%. Tak więc pomiary wilgotności to niezbędny etap przygotowań do każdych prac remontowo wykończeniowych. Jego pominięcie może spowodować opóźnienie prac oraz generować dodatkowe koszty.

Co zrobić gdy wilgotność przekracza dopuszczalne normy?

W zależności od sytuacji, należy dobrać odpowiednią metodę osuszania oraz rodzaj urządzeń, które pomogą nam w usunięciu wilgoci. Pomagamy zarówno w jednym i drugim oraz oferujemy wynajem wskazanych urządzeń, które bezpłatnie dostarczamy na miejsce.

Wykonujemy pomiary wilgotności:
• ścian i tynków w nowych i remontowanych budynkach
• podłoża przed położeniem posadzki drewnianej
• podłoża z ułożoną posadzką (w przypadku zalań)
• powietrza w pomieszczeniach, gdzie przechowywane są materiały nieodporne na działanie wilgoci (biblioteki, archiwa, magazyny z lekami, materiałami sypkimi itp.)

Promocja wiosenna:
Teraz pomiary wilgotności wylewek, tynków wykonamy bezpłatnie na terenie Warszawy i okolic.
Zadzwoń by umówić się na pomiar: 22 299 77 71, 796 999 046.