Pomiar wilgotności pomieszczeń, posadzki, ścian – Warszawa

pomiar wilgotności ścian warszawa pomiar wilgotności ścian warszawa pomiar wilgotności ścian warszawa

Pomiary wilgociWarszawa

Podczas przeprowadzania prac remontowo-budowlanych należy zwrócić uwagę na szereg rozmaitych czynników, a jednym z nich jest poziom wilgociścian oraz posadzek. Zbyt duża wilgotność może nie tylko znacząco spowolnić cały proces budowy bądź remontu – bez odpowiedniego osuszenia stwarza ryzyko późniejszego uszkodzenia powierzchni. Pomiary wykonywane przez specjalistów z naszej firmy w Warszawie stanowią jednak skuteczny sposób na sprawdzenie poziomu wilgotności w pomieszczeniu i podjęcie odpowiednich działań w przypadku przekroczenia norm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Pomiary wilgotności pomieszczeń w Warszawie – remont lub prace wykończeniowe

Przed rozpoczęciem remontu albo prac wykończeniowych nie zapomnij o właściwym przygotowaniu, między innymi o kontroli poziomu wilgotności w remontowanym pomieszczeniu. Aby to sprawdzić, należy wykonać pomiary wilgoci. Nałożenie tynku, farby czy montaż podłogi są możliwe, dopiero gdy mamy pewność, że wilgotność podłoża jest odpowiednia. Zmierzenie jej poziomu jest niezwykle istotne przed montażem parkietu lub każdej innej posadzki drewnopochodnej. W takim przypadku maksymalna dopuszczalna wilgotność posadzki cementowej to 1,8%, zaś anhydrytowej 0,5%. Tak więc pomiary wilgoci to niezbędny etap przygotowań do każdych prac remontowo-wykończeniowych. Jego pominięcie może spowodować opóźnienie prac oraz generować dodatkowe koszty.

Co zrobić, gdy wilgotność przekracza dopuszczalne normy?

Jeżeli przeprowadzone pomiary ścian czy posadzki wykazały zbyt wysoki poziom wilgotności, konieczne jest dołożenie wszelkich starań, aby skutecznie go obniżyć. W zależności od sytuacji należy dobrać odpowiednią metodę osuszania oraz rodzaj urządzeń, które pomogą nam w usunięciu wilgoci. W naszej firmie w Warszawie pomagamy zarówno w jednym, jak i drugim przypadku.

Wykonujemy pomiary wilgotności:

ścian i tynków w nowych oraz remontowanych budynkach,

● podłoża przed położeniem posadzki drewnianej,

● podłoża z ułożoną posadzką (w przypadku zalań),

● powietrza w pomieszczeniach, gdzie przechowywane są materiały nieodporne na działanie wilgoci (biblioteki, archiwa, magazyny z lekami, materiałami sypkimi itp.).

Jeżeli interesują Cię profesjonalne pomiary wilgotności na terenie Warszawy lub okolicznych miejscowości albo Rzeszowa, skontaktuj się ze specjalistami z naszej firmy.

Promocja wiosenna na pomiary wilgotności pomieszczeń w Warszawie lub okolicach

W Dry System zależy nam nie tylko na profesjonalnie wykonanej usłudze pomiarów wilgoci, lecz przede wszystkim pełnej satysfakcji naszych Klientów, także dzięki przystępnym cenom oraz promocjom. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę. Teraz pomiary wilgotności wylewek czy tynków wykonamy bezpłatnie na terenie Warszawy i okolic. Zadzwoń, by umówić się na pomiar: 22 299 77 71, 796 999 046.